Dodany: 2013-10-21 13:21:19

 

Rejestracja spółek komandytowychCoraz więcej w ostatnich latach powstaje spółek komandytowych. Jest tak dlatego, ponieważ jest to bardzo korzystny układ, który jest sensowny dla obu stron. Oczywiście powstawanie coraz większej ilości spółek, wiążę się jednocześnie z większą ilością pracy dla biuro rachunkowe Częstochowa.

 

Spółki komandytowe są zawierane pomiędzy dwoma osobami, przy czym jedna z tych osób jest właścicielem firmy, druga zaś zajmuje się prowadzeniem interesów takiej firmy i odpowiada za powodzenie lub nie przed właścicielem. Całą stroną rachunkową zaś zajmuje się biuro rachunkowe Częstochowa.

Oczywiście taką spółkę, jak każda inną, należy koniecznie zarejestrować. Polega to głównie na zawarciu aktu notarialnego o charakterze konstytutywnym. Jest to właściwe właśnie spółkom komandytowym. Następnie należy również wpisać spółkę do rejestru przedsiębiorców. To właściwie wszystko. Pozostaje tylko powierzyć kwestie rachunkowe biuro rachunkowe Częstochowa i spółka może bezpiecznie oraz legalnie działać. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rejestracja spółek komandytowych
Nick: