Dodany: 2012-12-21 12:55:17

 

Informacje gospodarczaInformacja gospodarcza traktowana jest jak tajemnica, np. pracowników biuro rachunkowe warszawa obowiązuje przestrzeganie licznych przepisów i warunków umów świadczenia usług księgowych. Wszystkie dane firm są tajne i nie wolno personelowi biuro rachunkowe warszawa wyjawiać ich komukolwiek, pod żadnym pozorem.

 

To zabronione, pod groźbą kary sądowej, postępowanie karne w takim wypadku zawsze przegrywa biuro. Wszyscy pracownicy biuro rachunkowe warszawa podpisując umowę pracy w biuro rachunkowe warszawa podpisują też klauzulę poufności. Jest ona wiążąca dla wszystkich stron i winno się jej przestrzegać ponad wszystko, informacje gospodarcze są bardzo delikatne i wrażliwe, konkurencja nie śpi i tylko czeka na takie okazje, chcąc je wykorzystać może przekupić dane biuro lub jednego pracownika za te informacje.

 

W księgowości ma się dostęp do wszelkich danych firm i możne je przeglądać do woli, to ryzyko dla firmy, wyciek nikomu nie jest na rękę. Mało kto pracując w biurze rachunkowym zdaje sobie sprawę jak ryzykowna i dyskretna jest jego praca.Dodaj nowy komentarz do artykułu Informacje gospodarcza
Nick: