Dodany: 2012-10-16 14:04:04

 

Bankowy Fundusz GwarancyjnyMimo że w dzisiejszych czasach banki są najbardziej bezpiecznym miejscem do przechowywanie oszczędności i tak wiele osób, szczególnie starszych nie ma do nich zaufania. Wolą trzymać swoje pieniądze w domu.

 

Warto wiedzieć, że bezpieczeństwo lokowania, gromadzenia naszych funduszy i ich wypłacalność w każdym momencie gwarantuje nie tylko sam bank, ale również Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jest to instytucja państwowa powstała na mocy ustawy z dnia 14 grudnia 1994 roku, gwarantująca zwrot depozytów zgromadzonych w bankach krajowych, w przypadku ich upadłości.

 

Właśnie te gwarancje przekonały właścicieli takich firm, jak biuro rachunkowe kraków do zaufania bankom. Odkąd biuro rachunkowe kraków posiada konto firmowe w banku ani razu nie miało trudności z wypłatą swoich środków na koncie. Biuro rachunkowe kraków to firma, która szybko się rozwija, dlatego często musi lokować swoje pieniądze w nowych inwestycjach. Korzystanie z kont bankowych w pełni im to umożliwia. Mogą je opróżnić kiedy tylko chcą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Nick: