Dodany: 2012-10-16 13:34:08

 

Czym są pożyczki bankowePo wstąpieniu Polski do państw zjednoczonej Europy założenie własnej firmy stało się bardzo proste. Niezwykle pomocne są w tym pieniądze, które w ramach dofinansowania unijnego młodzi przedsiębiorcy otrzymują w formie bezzwrotnych pożyczek na założenie własnej firmy.

 

Niestety często to nie wystarcza i trzeba sięgnąć do dawniejszych sposobów pozyskiwania kapitału, jak wspólnicy. Biuro rachunkowe kraków jest jednak rodzinnym biznesem i nie chce dopuścić do zarządzania jakichkolwiek osób z zewnątrz. Dlatego więc biuro rachunkowe kraków stara się o pożyczkę w banku. Pożyczka różni się od kredytu przede wszystkim tym, że udzielana jest na krótszy okres czasu. Biuro rachunkowe kraków chce spłacić ją w ciągu sześciu miesięcy.

 

Dodatkowo pożyczki są wyżej oprocentowane, co oznacza, że firma będzie musiała oddać więcej, niż dostała. Na koniec pożyczki są udzielane w mniejszych kwotach niż kredyty, ale nie potrzeba do nich zdolności kredytowej. Właśnie dlatego firmy często zaciągają kilka krótkoterminowych pożyczek w różnych bankach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są pożyczki bankowe
Nick: