Dodany: 2012-10-16 12:55:11

 

Jak działa bankowość osobistaTo w jaki sposób będziemy korzystać z naszego konta bankowego zależy wyłącznie od nas. Nowoczesna technologia oferuje kilka możliwości. Mamy bankowość elektroniczną, do której dostęp uzyskujemy za pomocą internetu logując się na stronie banku za pomocą otrzymanego wcześniej loginu i hasła.

 

Z tej opcji korzystają zazwyczaj studenci oraz właściciele firm, takich jak biuro rachunkowe kraków. Dla przedsiębiorców, który prowadzą własne biznesy, jak chociażby biuro rachunkowe kraków banki przygotowały również możliwość ustawienia stałych zleceń, które co miesiąc odciągają z konta odpowiednią kwotę i przelewają na wskazany wcześniej rachunek. Przedsiębiorcy mogą płacić w ten sposób czynsz za wynajem lokalu, czy rachunki.

 

Biuro rachunkowe kraków korzysta jednak z tradycyjnych metod płatności i woli wypłacać pieniądze w kasie banku i również w tym miejscu je wpłacać. Przelewy także woli realizować w banku. Niestety często za takie przelewy trzeba zapłacić kilka złotych, a z kolei bankowość elektroniczna lub mobilna nie pociąga za sobą takich kosztów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak działa bankowość osobista
Nick: