Dodany: 2012-10-16 12:45:53

 

Narodowy Bank PolskiNarodowy Bank Polski to bank centralny, który zajmuje się kontrolą i regulacją pracy wszystkich innych instytucji bankowych. Funkcjonuje on na podstawie i na mocy ustawy o prawie bankowym.

 

To właśnie prawo bankowe reguluje wszelkie stosunki klientów z bankami oraz zasady kontroli tych instytucji, przez organy nadrzędne, czyli narodowy Bank Polski oraz Urząd Skarbowy. Właśnie z racji tych częstych kontroli banki powierzają prowadzenie całej swojej rachunkowości i księgowości w ręce specjalistów.

 

Biuro rachunkowe praga jest instytucją, która zajmuje się rachunkowością bankową. Biuro rachunkowe praga zatrudnia wielu specjalistów od prawa bankowego, finansowego, podatkowego, rachunkowego, a także księgowe, adwokatów oraz doradców finansowych. Dzięki temu biuro rachunkowe praga prowadzi całą rachunkowość banku i w razie kontroli może przedstawić szczegółowy i kompletny raport finansowy na temat kondycji majątkowej banku. Zajmuje się ono również archiwizowaniem i sprawozdaniami końcowymi tej instytucji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Narodowy Bank Polski
Nick: