Dodany: 2012-10-16 12:02:50
 

Komisja Nadzoru FinansowegoBanki to instytucje, których zadaniem jest dotąd udzielanie pożyczek, kredytów i obrót pieniędzmi swoich klientów. Ich działalność opiera się głównie na zaufaniu, jakim darzą banki ich klienci.

 

Jednak, aby przyciągnąć zwyczajnego Kowalskiego, który zgodzi się zdeponować swoje oszczędności lub wypłatę w konkretnym banku, instytucje te muszą posiadać atrakcyjne dla swoich potencjalnych klientów oferty. Aby banki nie oszukiwały swoich klientów powołano specjalną komisję, do ich kontrolowanie.

 

Komisja Nadzoru Finansowego to centralny organ administracji państwowej, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie nadzoru nad rynkiem finansowym w kraju. Biuro rachunkowe praga, które odpowiada za księgowość banku co miesiąc przekłada swoje raporty o jego stanie finansowym, które są potem sprawdzane przez komisję. Dlatego biuro rachunkowe praga musi zatrudniać wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy solidnie i rzetelnie przygotowują wszelkie sprawozdania finansowe. Dzięki temu, biuro rachunkowe praga cieszy się dużym zaufaniem banków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Komisja Nadzoru Finansowego
Nick: