Dodany: 2011-12-08 14:29:43

Rodzaje podatkówSpoczywający na każdym polskim obywatelu obowiązek podatkowy zmusza nas do sumiennego rozliczania się z podatków każdego roku. Nie wszyscy jednakże wiedzą jakie rodzaju podatków można rozliczać przez pity 20011 ursynów i na jakie się one dzielą.

 

Podatki, jak żadne inne świadczenie na rzecz Skarbu Państwa można podzielić na wiele rodzajów. Większość z nich jednak to świadczenia obligatoryjne. Różnice polegają jedynie na wysokości składek rozliczanych poprzez pity 2011 ursynów. To, jaką wysokość podatków będziemy płacić zależne jest zarówno od tego, czy jesteśmy podatnikiem jako osoba fizyczna czy też nie oraz od wysokości dochodów, jakie uzyskujemy w roku poprzedzającym rozliczenie a więc konkretnie mówiąc do jakiej grupy podatkowej się zaliczamy.

 

Im mniejsza wartość, tym oczywiście stawka procentowa rozliczana poprzez pity 2011 ursynów mniejsza. Najniższa stawka podatkowa obecnie to 18%, najwyższa to oczywiście 33% odnosząca się do zarabiających powyżej 85 tysięcy złotych. Mało kto jednak w polskich realiach obligowany jest do jej zapłaty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzaje podatków
Nick: